Aksaray Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye çapında verdiğimiz taşımacılık hizmetimize Aksaray Şehirlerarası Nakliyat her zaman önde gelmektedir. Tayin dönemlerinde en çok Eskişehir ve doğu Anadolu arası çalışmaktayız. Memur müşterilerimizin ağırlıkta olduğu Aksaray şehirlerarası nakliyat  ilimizden Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz. Tek ve gerçek işimiz 15 yıldan bu yana evden eve nakliyatttır. Bu sektörün ilk türediği yıllardan bu yana ev taşıma işi yapıyoruz. Bu güne dek gelişen sektörde bizde sürekli kendimizi yeniledik. Siz değerli müşterilerimizin gülen yüzlerini göremek bizi her zaman hırslandırdı ve uzman bir ev taşıma firması olduk.https://www.ar-asnakliyat.com/ankara-sehirlerarasi-nakliyat/

Aksaray  Şehirlerarası   Nakliyat Süreci

Firmamız Aksaray şehirlerarası  nakliyat sektörünün aranan ender firmalarından biridir. Bizim için verdiği sözü tutmak ve dürüst olmak ön planda gelir. Para her zaman kazanılır ama dostluk ve dost kazanmak son derece önem verdiğimiz deyerlendendir. Örnek bugüne dek taşıdığımız müşterilerimizden ailecek görüşmeye başladığımız  kişiler vardır.

Her müşterinin aklına takılan sorular var. Örneğin eşyama zarar gelirmi,yükleme günü kesin gelirmisiniz,söz verdiğiniz tarihte teslim edermisiniz ve eşyaları kendi aracınızlamı yükleyeceksiniz gibi sorular. Şunu unutmayın Baraj nakliyat olarak kendi aracımızla gidemeyeceğimiz işe asla söz vermiyoruz.

Aksaray  Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Aksaray  şehirlerarası nakliyat için asansör kullanımı zorunluluktur. Yüksek katlarda eşyaların zarar görmeden ve insan gücünü azaltarak çıkarılması çağın buluşudur. Eskişehir’da firmamıza ait asansör mevcuttur. Diğer illerde ise anlaşmalı olduğumuz firmaların asansörlerini kiralayarak bu işi rahatlıkla yapıyoruz. Tüm il ve ilçelerde bu iş geçerli olsada henüz asansör bulunmayan bazı iller var. Ancak bu illerde de çok yüksek katlı binalar olmadığı için manuel olarak fazla eleman takviyesi ile çalışıyoruz.

Aksaray   Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Aksaray  şehirlerarası nakliyat fiyatlarını uygun hale getirebilen bir yapıya sahibiz. Sürekli yapılan çalışmalarımızdan müşterilerimizi sürekli haberdar ediyoruz. Anı istikamete yada ile giden müşterileri tespit ediyoruz. Araç kasalarımız hemen hemen 3 ev eşyası alacak şekilde dizayn edilmiştir. Araçlarımıza ikili ve üçlü gruplar halinde yükleme yaparak taşıma maliyetlerini nerdeyse yarı yarıya düşürüyoruz. Tabi bunun için eşya miktarı da önemlidir. Bir araç üç adet 2+1 ev eşyasını alabilir ancak 3 adet 3+1 ev eşyası sığması mümkün değildir. Bu durumda ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetimiz devreye giriyor. Geliğ eşyalarınıza bakıp ona göre karar veriyoruz. Bunun mümkün olmadığı anlarda eşyalarınızın resim yada videolarını sizden istiyoruz.

Aksaray   Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları (Ücretleri)

Aksaray  Adana arası ev taşıma firması arıyorsanız en iyi fiyatlar için doğru yerdesiniz. Sürekli ve haftalık olarak Ankara Adana arası seferlerimiz mevcuttur. Eskişehir!in neresinde olursanız olun istediğiniz tarihte Adana’ya evden eve nakliyat yapabiliriz. Bu seferlere özel nakliyat fiyatlarımız mevcuttur. Bütçenizi sarsmayacağından emin olun. Dönüş aracı olarak sadece yol ve işçilik masraflarına eşyalarınzı taşıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Dönüş Aracı Ayarlama Sistemi

Bir aracın yada bir firmanın  aynı anda bütün illerde hizmet vermesi mümkün değil. Acil taşınmanız gereken durumlarda siz araç ayarlama hizmeti veriyoruz. Ancak biz bunu sizden haberli müsadeniz olur ise yapıyoruz. Size bizim aracaımız gelecek deyip başka firma göndermiyoruz. Örnek olarak Ankara’dan Adana’ya taşınacağınızı var sayalım.O gün Adana’dan Ankara’ya gelmiş ve dönüş için iş bakan bir araç var ise bunu size söylüyoruz. Kabul eder iseniz firmayı siz yönlendiriyoruz. Hem bu şekilde fiyatlar da biraz daha uygun halae gelmiş oluyor.

Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

Aksaray  Şehirler arası nakliyat sırasında mutlaka sigorta poliçenizi hazırlayıp size teslim ediyoruz. Risk almaya gerek yok diye düşünüyorum. Yol halidir bu kazası var belası var. Bu yüzden siz istemeseniz dahi ev eşyalarınızı Ankara şehirler arası nakliyat sırasında mutlaka sigortalıyoruz. Bu zaten çok maliyetli bir işlem değil. Bu gün şartlarında 100 bin tl lik bir sigorta poliçesinin değeri ortalama 100 tl gibi bir rakamdır. 100 tl içinde sizin eşyalarınızı riske sokmanın bir anlamı yok.

Tek İşimiz Şehirler Arası Taşımacılık

Müşteri hizmetleri, Baraj nakliyat’ın 10 yıldan uzun bir süre önce kurulduğundan bu yana temel taşı olmuştur ve kaliteye olan bağlılığımız Türkiye’nin tüm şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizde de parlamaktadır. Aksaray şehirlerarası nakliyat Süreci başlatmak için, deneyimli taşınma uzmanlarımızdan biri evinize gelecek ve size taşınma maliyetlerinizi ücretsiz ve yazılı olarak bildirecektir. Konya ‘da şehirler arası nakliyat deneyiminizi  kaliteli ve stressiz bir süreç haline getirmek için Baraj nakliyat’a güvenin.