Nakliyecilik sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız, son model araç filosuyla güven veren nakliye çözümleri üretmektedir. Son model yük araçlarından oluşan ve profesyonel şoförlerin kullandığı filomuz 24 saat nakliye hizmeti hazır beklemektedir.

Nakliyeci
Hakkımızda

Yılın her gününde deneyimli personeli ile hizmet veren ekibimiz işin ehli kişilerden oluşmaktadır. Firma olarak işinde uzman olan şoförlerle ve yükleme elemanlarıyla çalışıyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti için kullandığımız asansörlü araçlar ve kullandığımız paketleme malzemeleri birinci sınıf özelliklere sahiptir.

Profesyonelliğin önem kazandığı evden eve nakliye sektöründe zaman kaybına tahammül yoktur. Firma yükün zamanında alınması ve sözleşmede belirtilen zaman diliminde söz verilen adrese teslim edilmesi esas konudur. Müşteri memnuniyetini tercih eden ekibimiz bu konuda güler yüzlü hizmet politikasını izlemektedir.

Araç filomuzun bakımı, onarımı ve tamiratı firmamız tarafından takip edilmektedir. Muhasebe ekibimiz resmi işlemleri takip etmektedir. Ayrıca teknik nakliye ekibimiz ve şoförler aracın muayene, sanayi bakımı ve diğer zorunlu işlemlerini periyodik bir şekilde takip etmektedir. Modern filomuz her zaman hizmete hazırdır.

Hizmet kalitesini güncel yöntemlerle değerlendiren şirketimiz filoda kullanım süresini dolduran araçları düzenli bir şekilde filodan çıkarmaktadır. Yerine modern araçlar takviye edilmektedir. Olumsuz hava koşullarına karşı izolasyon özelliğine sahip kapalı kasa araçlarımız dört mevsim güvenli kullanım özelliğine sahiptir.

Parça eşya taşıma, evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, eşya depolama, fabrika taşıma ve fuar taşıma gibi işleriniz için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Vizyonumuz

Firmamızın en önemli hedefi her zaman için müşteri memnuniyetini kazanmak ve nakliye hizmetini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir. Profesyonelliğin son derece önemli olduğu nakliyat hizmetimizde vizyonumuz her zaman mükemmeli yakalamaktır. Filonun modernleştirilmesi ve her zaman göreve hazır bir hale getirilmesi en önemli hedeflerimizden biridir.

Ev Taşıma
Nakliyeciler

Profesyonelliği çalışma prensibi haline getiren ekibimiz işini mesleki anlamda kabullenmiş kişilerden oluşmaktadır. Firmamız personel kalitesini her zaman üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Profesyonel paketleme, özel yükleme ve kısa sürede teslimat gibi konularda nakliyat firmamız güveni ön plana almış durumdadır.

Nakliye hizmetinde çabukluk, yükün teslim tarihinde yerine ulaşması ve nakliye işleminin ekonomik bir şekilde gerçekleşmesi son derece önemli bir konudur. Ekip olarak nakliye hizmetinin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi en önemli amaçlarımızdan biridir. Müşterimizin gülen yüzü ve memnuniyeti bizim için önemlidir.

Nakliye hizmetinde müşterinin beklentisi doğrultusunda hareket edilmesi bizim için son derece önemlidir. Müşteri eşyanın güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını ister. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla gerçekleşmesini ister.  Nakliye sektöründe meydana gelen yeni gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz hizmet kalitesini daha modern hale getirmek için çaba sarf ediyoruz.

Ticari kaygıdan çok hizmet kalitesini hedef alan firma elemanlarımız yeni nakliye yöntemlerini hizmet programına dahil etmektedir. Nakliyede ekip anlayışına sahip olan ve takım ruhu ile hareket eden personel ekiplerle çalışıyoruz.

Misyonumuz

Firmamızın deneyim sahibi ekibinin ilk görevi ev taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek ve zamanında teslim etmektir. Taşınan eşyanın veya ürünün zarar görmeden yerine ulaşması ekibimiz için son derece önemlidir. Bunun için özel paketleme, yükleme ve teslimat yöntemleri kullanılmaktadır.

Eşya Taşıma
Ev Taşıma

Taşıma işlemlerinde fiyatlandırma işleminde müşterinin beklentilerine cevap vermek ve bu konuda esnek çözümler üretmek önemlidir. Evden eve nakliyat işlemi esnasında kırılabilir eşyaların özel kutulara yerleştirilmesi ve bu işlemde içi köpüklü kutuların kullanılması önemlidir. Süspansiyonel anlamda özel tasarımlı yük araçlarımız eşyaların zarar görmeden taşınması işleminde önemlidir. Firma olarak filonun daima modern olması ve hizmete hazır olması en önemli görevlerimizden biridir.

Firmamız hava şartları ne olursa olsun, yaz aylarında ve kış aylarında hizmet kalitesini her zaman üst seviyede tutmaya devam etmektedir. Hava koşullarına karşı eşyanın maksimum korunması, parça eşya taşıma işlemi esnasında aracın sarsılmadan kullanılması bizim için önemlidir. Şoför ekibimiz uzun yol deneyimine ve kış aylarında güvenli araç kullanımı konusunda deneyime sahiptir. Trafik kuralları konusunda da titiz olan şoför ekibimiz trafikte zorunlu olan belgelere sahiptir. Firmamız bütün işlemleri resmi bir şekilde yürütmektedir.

Şirket olarak eşyanın yerine ulaşması son derece önemlidir. Bu nedenle taşıma esnasında arızalanan aracın yerine anında yeni araç takviye edilmektedir. Bu takviye işlemi yükün zamanında yerine ulaşmasında önemli rol oynamaktadır.

Hizmetlerimiz

Günümüz nakliye sektöründe ihtiyaç olan bütün hizmet seçeneklerini pratik bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Şehir içi nakliyat, şehirler arası, ev taşıma, ofis taşıma, yük taşıma, parça eşya taşıma ve fabrika taşıma gibi bir çok kategoride firma olarak çözüm odaklı hareket ediyoruz. Parça eşya taşıma hizmetimiz bu kategorinin en ekonomik hizmet seçeneklerinden biridir. Bu hizmette bir araç birden fazla müşteriye tahsis edilmektedir. Bu nedenle ekonomik bir yük taşıma programıdır. Bir güzergah üzerinde birden fazla noktaya yük teslimat işlemi ile koltuk, kanepe ve özel paketler daha ekonomik bir şekilde taşınmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti nakliyecilik sektörünün en hızlı seçeneklerinden biridir. Ev, iş yeri, dükkan, depo, imalathane ve ofis taşıma hizmetlerinde evden eve yöntemleri tercih edilmektedir. Özellikle asansörlü araçlar bu ev taşıma hizmetinin kolaylaşmasında önemli rol oynamıştır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, dolap, sandık ve benzeri birçok ağır eşya asansörlü araçla sorunsuz bir şekilde yük aracına nakledilmektedir. Bu hizmette ekspertiz, paketleme, yükleme ve teslimat aşamaları seri bir şekilde yapılmaktadır. Sigortalama işlemiyle taşınan eşyalar güvence altına alınmaktadır.

Nakliye hizmetlerinde fabrika ve fuar taşıma hizmetleri özel yöntemlerle yapılmaktadır. Ekip olarak taşınacak eşyaları yerinde inceledikten sonra taşıma programı oluşturuyoruz. Evden eve nakliyat programı oluştururken taşıma işleminin yapılacağı yerin giriş ve çıkışları incelemektedir. Ayrıca taşımada problem teşkil edecek engeller de bu aşamada değerlendirilmektedir. Taşıma işlemlerinde yükün güvenli bir şekilde teslimatı programın ilk önemli amacıdır.

Eşyaların depolara taşınması ve güvenli bir şekilde saklanması nakliyecilik sektörünün en önemli konuları içerisinde yer almaktadır. Eşyaların titiz bir şekilde paketlenip yüklenmesi ve zamanında yerine ulaştırılması profesyonel eşya depolama ekibe ihtiyaç duymaktadır. Firmamız her zaman için işin ehli olan profesyonellerle çalışmaktadır.

Nakliyeciler
Nakliyatçılar

Ofis taşıma ve büro taşıma hizmetlerinde hassas cihazların taşınması, paketlenmesi ve istiflenmesi gibi konularda güvenli yöntemleri tercih ediyoruz. İş dünyasında kısa sürede taşınmak önemlidir ve firma olarak müşterinin bu beklentilerini karşılıyoruz. Ekibimiz hızlı bir şekilde eşya taşıma işlemini gerçekleştirirken bir yandan da eşyaların güvenliği konusunu dikkate almaktadır.

Asansörlü eşya taşıma hizmetinde asansörü araçlarımız her zaman hizmete hazırdır. Asansörlü taşımada ilk aşamada ekspertiz hizmeti her zaman için hizmet kalitesini doğrudan etkilemektedir. Asansörlü nakliyat hizmetimizde aracın bütün bakımları ve vergileri firmamıza aittir. Filomuzda yer alan asansörlü araçlar ve yük araçları yaz kış hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

Fabrika, fuar ve benzeri yerler için gerekli olan nakliye hizmetlerinde özel yöntemleri tercih ediyoruz. İlk aşamada ekspertiz hizmeti ile işe başlayan ekibimiz eşyaların paketlenmesi, istiflenmesi ve taşınması ile ilgili özel bir program hazırlamaktadır. Eşyaların sigortalanması gerekiyorsa, eşyalar paketlenmeden sigorta poliçesinin kesilmesi gerekiyor. Sigorta şartlarına göre taşıma esnasında eşyaya bir zarar gelirse ise sigorta firması zararı karşılamaktadır.