Firmamız Niğde şehirlerarası nakliyat   için  yeterli tecrübeye sahiptir. Türkiye çapında il il ve ilçe ilçe ev eşyası taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Şehir içi olduğu gibi şehir dışı taşıma işlerinde aynı titizlik ile çalışıyoruz.  Söz verilen tarihlerde yükleme ve teslimat en çok önem verdiğimiz konulardandır. Çünkü hiç tanımadığı illere taşınan müşterilerimiz mutlaka var. Bu durumu göz önüne alarak  hareket ediyoruz. Bizim yüzümüzden hiçbir müşterimizin mağdur omasına asla müsade etmeyiz. Elden olmayan sebepler hariç Allah korusun kaza ve benzeri olaylar.Aynı zamanda Niğde şehir içi evden eve nakliyat hizmetimiz var. Nakliye ücretlerimizde çok uygun sizi yormayacak şekilde düzenlenir.

Niğde şehirlerarası nakliyat

 

 

Niğde  Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Niğde şehirlerarası evden eve  nakliyat şirketi olarak  diğer tüm illere evden eve nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Aslına bakarsanız tek işimiz Adana evden eve nakliyat  hizmetidir. Bu sebeple ev eşyalarınızın ilden ile nakliyesi sırasında tecrübeli bir ekip ile taşındığı bilmenizi isterim. Niğde  Adana  arası evden eve taşımalarda haftalık 3-4 seferimiz var. Bu hizmet ile parça yada tam ev eşyalarınızı Niğde’nin tüm semt ve ilçelerine götürüyoruz. Atama dönemlerinde Doğu ve Güneydoğu illerine de servisimiz vardır.

Bu dönemde 2 aracımız sadece şehirler arası çalışır. Niğde yada diğer tüm ille arası taşınma tarihlerine göre planlı olarak hareket ederiz. Söz verdiğimiz müşterilere göre tarih ayarlaması yapıyoruz. Bir özelliğimiz de yapamayacağımız yada yetişemeyeceğimiz işe asla söz vermiyoruz. Yada söz verip işi 3. el firmalara devretmiyoruz.Sadece kendi planlarımız doğrultusunda kendi söz verdiğimiz müşterilerimizi taşıyoruz.

Niğde Sigortalı Şehirlerarası  Nakliyat

Bizi arayan müşterilerimizin sorduğu ilk soru garanti veriyormusunuz oluyor. Elbette garantili taşıyoruz. Firmamız ve de sigorta firması güvencesi altında eşyalarınızı taşıyoruz. Taşınma günü sigorta poliçeniz hazırlanır ve size teslim edilir. Sigortalı şehirler arası nakliyat diğerlerinde olduğu gibi fatura kesilmesini gerektirir. Bu yüzden fiyatlara +kdv biner. Aksi halde sigorta firmalarına kabul ettiremezsiniz.

Niğde Şehirlerarası  Nakliye  Fiyatları

Niğde  Şehirler arası nakliyat fiyatlarını gidilen mesafe ve kat yüksekliği aynı zamanda eşya miktarı belirler. Örneğin bugün Niğde  İzmir arası evden eve nakliyat fiyatı ortalama olarak 4000₺ civarı tutar. Tabi detaylı görüşmeden fiyat belirlemek çok yanlış olur. Adana Eskişehir arası evden eve nakliyat fiyatı 2+1 lik bir ev eşyası için 3000₺ civarıdır. Tabi bu rakamlar ortalama rakamlardır.

Bugün sizde detaylı bilgi almak için bizi 05374092406 numaralı telefondan arayın yada Facebook sayfamızdan bize yzın.